DAJ CYNK

Android: nowa/stara aplikacja do obsługi wiadomości

24.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 32

Ważne 3

1

Google aktualizuje aplikację do obsługi wiadomości na smartfonach z Androidem, jednocześnie zmieniając jej nazwę na Android Messages.Google aktualizuje aplikację do obsługi wiadomości na smartfonach z Androidem, jednocześnie zmieniając jej nazwę na Android Messages.

Aplikacja Messenger w urządzeniach z Androidem zmienia nazwę na Android Messages. Nie wiadomo jak będzie wyglądać nowa nazwa w polskiej wersji systemu. Obecnie aplikacja nazywa się Wiadomości na Androida.

Aktualizacja aplikacji wnosi niewiele zmian w kwestii funkcjonalności. Naprawiono kilka małych błędów i poprawiono stabilność działania. Google chce, aby Android Messeges był ustawiony jako domyślna aplikacja do obsługi wiadomości. Jest już dostępna lista firm, które taki zabieg zastosują.

Android Messages będzie domyślnie obsługiwał wiadomości w smartfonach: LG, Motorola, Sony, HTC, ZTE, Micromax, Nokia, Archos, BQ, Cherry Mobile, Condor, Fly, General Mobile, Lanix, LeEco, Lava, Kyocera, MyPhone, QMobile, Symphony i Wiko oraz brandowanych modelach sieci Vodafone, Orange, Deutsche Telekom i Globe. Dzięki temu liczba aktywnych użytkowników aplikacji może osiągnąć miliard osób.

Źródło tekstu: Google; wł

Komentarze
Zaloguj się