DAJ CYNK

Android 9.0 Pie może i stabilny ale już do poprawki

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4479

Pierwsi użytkownicy stabilnej wersji Androida 9.0 Pie natknęli się na wcześniej znane problemy. Jednym z nich jest nieprawidłowe działanie przycisku wstecz. Google jest świadome takiego błędu, poprawka ma się pojawić w przyszłej aktualizacji.Pierwsi użytkownicy stabilnej wersji Androida 9.0 Pie natknęli się na wcześniej znane problemy. Jednym z nich jest nieprawidłowe działanie przycisku wstecz. Google jest świadome takiego błędu, poprawka ma się pojawić w przyszłej aktualizacji.

Zanim ogłoszono oficjalnie przejście od Androida P do Androida Pie, czyli od wersji beta do wersji stabilnej, minęło kilka miesięcy. To jednak, że udostępniana jest pierwsza stabilna odsłona, nie oznacza, że oprogramowanie nie zawiera błędów. Problem z nawigowaniem wstecz pojawia się, gdy mając otwartą jedną aplikację, chcemy przejść na inną, otwartą wcześniej aplikację. Następnie, kiedy postanowimy jednak powrócić do pierwszego wyboru naciskamy wstecz. I logicznym wydaje się, że po naciśnięciu tego przycisku wrócimy do miejsca, z którego zaczynaliśmy. Niestety w takiej sytuacji trafiamy do ekranu głównego.

Wydawałoby się, że problem ten jest niewielki, ale może być mocno denerwujący. Co ważne już w lipcu problem ten był zgłaszany zespołowi Google'a. Jego eliminacja wymagać jednak będzie instalacji aktualizacji, zawierającej stosowną łatkę.

Zobacz: Android 9 to Android Pie

Źródło zdjęć: androidauthority.com, xda developers

Źródło tekstu: androidauthority.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu