DAJ CYNK

Android 8: Internet po sieci komórkowej przy włączonym Wi-Fi

07.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7523

Ważne 3

0

Już na samym starcie Android Oreo stwarza problemy. Urządzenia z nowym systemem zużywają dane komórkowe pomimo aktywnego połączenia z Wi-Fi.



Już na samym starcie Android Oreo stwarza problemy. Urządzenia z nowym systemem zużywają dane komórkowe pomimo aktywnego połączenia z Wi-Fi.

Problem jest znany posiadaczom smartfonów, ale do tej pory tylko użytkownikom iPhone'ów, którzy swego czasu zmagali się z podobnym "udogodnieniem". Urządzenia z zainstalowanym Androidem Oreo potrafią pobierać dane za pośrednictwem sieci komórkowej nawet pomimo aktywnego połączenia z Wi-Fi.

Google wie już o błędzie i pracuje nad jego usunięciem, ale dokładna data uporania się z problemem nie jest jeszcze znana. Póki co jedynym rozwiązaniem pozostaje ręczne wyłączenie transmisji danych po sieci komórkowej w momencie, kiedy korzystamy z Wi-Fi.

Źródło tekstu: ubergizmo; wł

Komentarze
Zaloguj się
23. jowish
0

2017-09-07 19:03:42

Szczerze?? ebać to oreo, serio.

Odpowiedz

22. ~
1

2017-09-07 18:29:17

No co wy... Przecież jednoczesne lte i wifi to agregacja pasm opatentowana przez google

Odpowiedz

21. ~ghhhf
2

2017-09-07 17:43:28

Im głębiej w las tym więcej problemów.

Odpowiedz

20. ~sueshack
1

2017-09-07 16:09:35

@12 ...a robienie dobrze temu okropnemu zachodowi dopiero się rozkręci, jak wejdą w życie pomysły Morawieckiego o rozszerzeniu specjalnych stref ekonomicznych (czyli de facto zwolnieniu z podatku zagranicznych korporacji na 20 lat!!!) na teren całego kraju. A takie leminigi jak Ty dostaną na pocieszenie muzeum żołnierzy wyklętych czy inną świątynie opatrzności i dalej będą łykać propagandę.

Odpowiedz

19. ~sueshack
1

2017-09-07 16:03:44

@12 Póki co to 2 miliony Polaków zagłosowało nogami, że woli tę upadającą lewacko-islamską Unię od wielkiej białej heteroseksualnej jak sam Władymir Putin Polski. Tłumów Szwedów, Niemców i Francuzów proszących o azyl w konsulatach RP jakoś nie widać. I to nasza powstała z kolan władza dopłaca Niemcom po 220.000 PLN za każde miejsce pracy, które "stworzą" w montowni Mercedesa.

Odpowiedz

18. ~Rock
0

2017-09-07 16:03:12

Pieprzyć te Oreo i wszystkie na gwałt wprowadzane wersje androida. Nie lepiej puszczać nową wersję przynajmniej raz na rok, a resztę łatać poprawkami???

Odpowiedz

17. bed
0

2017-09-07 15:35:05

I będzie co wpisać do changelogu dla wersji 8.0.1 :D

Odpowiedz

16. ~G4
1

2017-09-07 14:23:52

Politykowanie to nie tutaj, to jest portal nt. telefonii komórkowej i sprzętu. Choć ostatnio słabo to wygląda.

Odpowiedz

15. ~
-2

2017-09-07 14:20:50

@13 Zawsze możesz przejść na islam.

Odpowiedz

14. ~.we
1

2017-09-07 13:29:16

problem nie jest nowy - już wcześniejsze wersje miały super funkcję sprawdzania jakości sieci i chociaż posiadania dobrego sygnału wifi, jeżeli robocik stwierdził, że sygnał jest be to jechał po sieci komórkowej... do tego Google jest tak radośnie głupie, se wywalił opcje pokazywania transmisji danych na ikonach połączenia więc człowiek orientował się dopiero jak sprawdził stan pakietu... viva /''usprawnienia życia/'' w wersji Google...

Odpowiedz

13. ~
-1

2017-09-07 12:22:07

@12 Ta, wszyscy beda brac przyklad z kato-Polski, Wegier i Rosji.

Odpowiedz

12. ~
1

2017-09-07 12:05:54

@11 Dzięki "urojeniom" jak to nazwałeś, nastąpiło radykalne przerwanie małpowania i powielania samobójczej, lewackiej ideologii Zachodu. To Polskę będą naśladować teraz narody chcące wybić się z powrotem na stabilizację i bezpieczeństwo.

Odpowiedz

11. ~sueshack
2

2017-09-07 11:55:45

@9 Polacy mają kompleks niższości gdzieś od końca XVII wieku czyli od początków upadku p...nika zwanego I RP, kiedy to okazało się, że w modernizującym się świecie organizacja folwarczna nie ma racji bytu. A radzą sobie z nim na dwa sposoby - poprzez powierzchowne imitowanie wzorców zachodnich (władza poprzednia) albo poprzez życie w świecie megalomańskich narodowo-katolickich urojeń (obecna władza). Choose wisely.

Odpowiedz

10. ~Kspt
0

2017-09-07 11:49:29

A ja mam s7edge z T-Mobile i tez mam 1 sierpnia :-D

Odpowiedz

9. ~
0

2017-09-07 11:21:52

@5 Rusycyzmy, anglicyzmy i germanizmy - ich atrakcyjność i popularność bierze się z myślenia kolonialnego i kompleksu niższości, które Polakom zaszczepiła POprzednia władza.

Odpowiedz