DAJ CYNK

Android 8.0 dla Samsungów w 2018 roku

24.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 18081

Ważne 3

0

Posiadacze smartfonów Samsunga na nową wersję systemu Android będą jeszcze musieli poczekać. Aktualizacje ruszą w 2018 roku.



Posiadacze smartfonów Samsunga na nową wersję systemu Android będą jeszcze musieli poczekać. Aktualizacje ruszą w 2018 roku.

O nadchodzących aktualizacjach poinformował turecki oddział Samsunga. Termin początku 2018 roku nie powinien być zaskoczeniem, bo aktualizacja do Androida 7.0 wystartowała na początku 2017 roku. Do najważniejszych nowości nowej wersji sytemu Samsunga należy m.in. odtwarzanie filmów w trybie picture-in-picture, powiadomienia w różnych rozmiarach, kropki na aplikacjach informujące o powiadomieniach oraz różne usprawnienia na temat działania i zabezpieczeń.

Aktualizacji na pewno mogą spodziewać się posiadacze następujących modeli:


W przypadku pozostałych modeli aktualizacja cały czas pozostaje niewiadomą.

Źródło tekstu: Samsung; sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Kud
0

2018-08-25 10:40:54

24.08.2018 galaxy J5 2017 xeo dostał andka 8.1.0 z SE 9.5

Odpowiedz

20. ~Witlol
0

2018-02-02 22:49:53

A co z Samsung Galaxy J3 2017?

Odpowiedz

19. Rysiu203
0

2017-10-26 12:47:28

Wyciekł kod rabatowy na Samsungi

Odpowiedz

18. ~Radek
0

2017-10-25 20:19:09

"różne usprawnienia na temat działania i zabezpieczeń" - zdanie godne Orsona! Boże, tego się czytać nie da...

Odpowiedz

17. ~sumix
0

2017-10-25 09:29:35

I kto sie jeszcze dziwi ze Total Cost of Ownership dla Androida jest wyzszy niz dla jablka?

Odpowiedz

16. ~4D
0

2017-10-25 00:02:50

@15. O czym ty bajasz? Co ci Microsoft postarzył?Mi wręcz przeciwnie - ponad dwuletnia Nokia Lumia 735 (czyli średnia półka jak na okres premiery) działa do tej pory płynnie, bez zamuleń.Po aktualizacji do Windows 10 Mobile ciągle otrzymuje aktualizacje OS-u (ostatnią komplikację systemu operacyjnego 10.0.14393.1770 wgrałem kilka tygodni temu) - a tu piszą, że mobilny Windows definitywnie umarł i absolutnie nie jest już rozwijany :-)Jeśli zaś chodzi o Android OS to z moich doświadczeń:- budżetowce (zwłaszcza na MediaTeku) potrafiły mulić i zacinać się już po kilku miesiącach od pierwszego uruchomienia.- z kolei flagowce (np. Samsung Galaxy Note 4, czy Galaxy S6) po latach nadal działają płynnie i bezproblemowo.

Odpowiedz

0

2017-10-24 21:12:38

4D: "miszczem" postarzania jest akurat Microsoft:)Apple można stawiać za wzór:)Android na moich telach zawsze po roku, dwóch tak zamula , że szok.I na koniec: Ja nie mam ifona:) Korzystam z Andka który na moje potrzeby jest aż nadto:)

Odpowiedz

14. ~Edzik12
0

2017-10-24 18:08:54

Na s6 Edge +Już się wypieki skutki. . . . . y

Odpowiedz

13. ~4D
0

2017-10-24 18:07:18

@12. Taa, jasne... łącznie z tak zwana aktualizacją "uceglajacą" - po to aby przypomnieć rozleniwionemu ajfoniarzowi, że już najwyższy czas kupić nowego "ogryzka" :-)

Odpowiedz

-1

2017-10-24 16:15:25

I to ostatnie zdanie:)Wystarczy mieć i-cośtam żeby mieć pewność aktualizacji zawsze. Drobna różnica

Odpowiedz

11. ~
1

2017-10-24 15:49:36

@10 ale to ty jesteś przecież żałosny

Odpowiedz

10. ~~`
-1

2017-10-24 14:11:54

A J3 2017? Haha żałosna firma produkująca jednorazówki

Odpowiedz

9. btak09
1

2017-10-24 13:07:53

@5 to przeczytaj artykuł ale tym razem ze zrozumiemiem

Odpowiedz

8. tMati
2

2017-10-24 10:57:37

@1 Skomentuj lepiej wypowiedź Wożniaka o s**tfonach @5 Czytanie ze zrozumieniem: autor przypomina, że Samsung wypuszczał aktualizacje do 7.0 w pierwszym kwartale 2017, więc zapowiedź aktualizacji do 8.0 na początku 2018, nie powinna nikogo zaskoczyć.Odnośnie pozostałych modeli, to czekają na to który model za brak aktualizacji nakręci największy hałas na FB i forach, wtedy łaskawie dołączą 1-3 modele (że niby słuchają głosu klientów). Oczywiście nie będą to modele najlepiej się sprzedające.

Odpowiedz