DAJ CYNK

Android 5.0 w LG G3 i Galaxy S5 jeszcze w tym roku

24.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 11078

Ważne 5

2

Najnowsze informacje wskazują na to, że flagowe modele LG i Samsunga otrzymają Androida 5.0 jeszcze w tym roku.

Najnowsze informacje wskazują na to, że flagowe modele LG i Samsunga otrzymają Androida 5.0 jeszcze w tym roku.

Pierwszą informacją, jaka dziś się pojawiła, są plany LG na wprowadzenie Androida 5.0 dla modelu G3 przed końcem roku. Wraz z nim aktualizacja miałaby trafić do LG G2 Pro. Mówi się również, że nowa wersja systemu miałaby trafić również do LG G3 S, G3 Stylus, G2 oraz tańszych, L90 i L70. Jak na razie LG jako jedyny z bardziej znanych producentów nie podał oficjalnych informacji na temat planów odnośnie aktualizacji. Dotychczasowa polityka firma nie należała do zbyt łaskawych w tej kwestii. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.

Również w tym roku mamy zobaczyć aktualizację dla Galaxy S5. Samsung wyraźnie nie chce ustępować miejscowemu konkurentowi, ponieważ ta informacja pojawiła się niedługo po tej, która dotyczyła LG. Aktualizacja miałaby ruszyć w grudniu, natomiast wypuszczenie wszystkich wersji oprogramowania dla różnych regionów na pewno potrwa dłuższą chwilę. Z dotychczasowych informacji wiemy, że prace Samsunga nad aktualizacją są na zaawansowanym etapie.

Zobacz: Android 5.0 to Lollipop
Zobacz: Android 5.0 z funkcją Ambient Display?

Źródło tekstu: sammobile; techtastic; wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~cza
0

2014-10-27 14:47:23

O ile mi wiadomo (i tak samo macie na swojej liscie) to Samsung nie podal niczego oficjalnie oprocz nowego Note i SGS5

Odpowiedz

20. ~Halej
0

2014-10-26 22:28:12

Cieszę się że LG zaktualizuje kilka smartfonów, między innymi LG G2. Mimo że nie ma oficjalnej informacji ani daty to prawie pewne.

Odpowiedz

19. ~
0

2014-10-26 10:10:58

Pogoń za numerkami a w tyle pozostawionych wiele niedopracowanych wersji systemu pracujących nieudolnie na milionach nie tak znowu starych urządzeń...

Odpowiedz

17. ~@15
4

2014-10-25 16:37:46

Jak chcecie się bawić w poprawianie systemu to proponuje zostać programistą. Produkt ma być dobry prosto z pudełka.

Odpowiedz

16. marrcus
-1

2014-10-25 14:25:46

nie ważne co zepsują, najważniejsze że bedzie pisało 5 i bedą nowe konki

Odpowiedz

15. ~lee
1

2014-10-25 12:44:21

niby duzo zmian w 5.0 obsluga 64bitow wieksza modulowosc i inne... ale root utrudniony jak sie da a przy zablokowanym hootloaderze brak mozliwosci na jakakolwiek ingerencje w urzadzenie... custom recovery custom rom czy nawet xposed framework PAPA!! W nastepnym numerku... zablokuja "nieznane zrodla" i tym samym zostanie jedyny sluszny google play store xd lol

Odpowiedz

14. ~
0

2014-10-25 12:14:33

Ciekawe czy na Moto G bedzie niedlugo?

Odpowiedz

13. ~syn siostry zakonnej
0

2014-10-25 12:00:59

na moto g2 juz jest. mozna pobierac

Odpowiedz

12. ~Prawda
0

2014-10-25 11:12:19

Dla S3 będzie ale pewnie w cyanogenmod, tak jak od dawna na S3 mam 4.4.4

Odpowiedz

11. ~lukjan
2

2014-10-25 10:32:37

dla galaxy s3, tez bedzie android 5?

Odpowiedz

9. ~lol...
2

2014-10-25 09:33:08

@8 śmiech na sali by był jakby teraz się 4.4.4 zajmowali, który to nic nie daje względem 4.4.2, a przynajmniej różnić nie widać. Swoją drogą to ciekawe czy Note 4 z 64 bitowym exynosem odczuje przejście na 5.0 i przyspieszy ... albo zwolni :p

Odpowiedz

8. ~sierski
-1

2014-10-25 09:13:06

samsung to śmiech na salii nie dali jeszcze aktualizacji do 4.4.4 a już chcą dać do 5 chyba lata im się pomyliły na pewno chodziło o 2015.

Odpowiedz

7. ~NIck
-1

2014-10-25 09:02:57

OMG ikonka! jaki jajestem podniecony...

Odpowiedz

0

2014-10-25 08:44:35

@5 - zmieniła się też ikona GP i ikona powiadomień o aktualizacjach GP.

Odpowiedz

5. ~wi
0

2014-10-25 05:29:10

Chyba wczoraj GP zmienilł wygląd tzn.mniejsze czcionki i układ oraz wizualnie.

Odpowiedz