DAJ CYNK

Android 10 i One UI 2.0 beta dostępne dla Samsungów Galaxy Note10

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 8060

Samsung Galaxy Note10 dostaje wersje beta Androida 10 i interfejsu One UI 2.0

Właściciele telefonów Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ też mogą przystąpić do testów beta Androida 10 i interfejsu One UI 2.0, przynajmniej ci w Niemczech.

Jak podaje serwis SamMobile, niemieccy użytkownicy smartfonów Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ mogą już przystąpić do testów beta Androida 10 oraz interfejsu One UI 2.0. Aktualizacja przynosi te same nowości, które znajdują się w drugiej becie oprogramowania przeznaczonego dla smartfonów z serii Galaxy S10. Ta między innymi naprawia problemy z czytnikiem linii papilarnych, a także kilka znalezionych błędów aparatu, procedur Bixby, galerii i menedżera pobierania. Samsung rozwiązał również problemy z interfejsem, który się zawieszał.

Zobacz: Telefony z serii Galaxy S10 wkrótce dostaną testową wersję Androida 10 z One UI 2.0
Zobacz: Samsung naprawił problem z czytnikiem linii papilarnych w Galaxy S10 i Galaxy Note10. Aktualizacja jest dostępna do pobrania

Aby się zapisać do programu beta, należy kliknąć w odpowiedni link, który się pokaże w aplikacji Samsung Members. Do pobrania jest ponad 1,7 GB danych. Aktualizacja przynosi, oprócz nowych wersji Androida i interfejsu One UI, listopadowe poprawki zabezpieczeń systemu Google'a.

Samsung Galaxy Note10 dostaje wersje beta Androida 10 i interfejsu One UI 2.0

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego
Zobacz: Samsung Galaxy Note10+ po 6 tygodniach używania. Wybór tego telefonu to dobry wybór

Nie wiemy jeszcze, kiedy wersja beta oprogramowania dla serii Galaxy Note10 będzie dostępna w Polsce. Samsung udostępnił za to w naszym kraju testowy update dla smartfonów z serii Galaxy S10.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: SamMobile

Przewiń w dół do następnego wpisu