DAJ CYNK

Amazon skopiował Legimi. Nielimitowany dostęp do książek za 9,99 dolara

18.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5578

Ważne 4

0

Amazon, największa na świecie księgarnia e-booków i producent cenionych czytników i tabletów Kindle, uruchomił usługę nielimitowanego dostępu do książek za 9,99 dolara miesięcznie.

Amazon, największa na świecie księgarnia e-booków i producent cenionych czytników i tabletów Kindle, uruchomił usługę nielimitowanego dostępu do książek za 9,99 dolara miesięcznie.

Biblioteka Amazonu liczy ponad 600 tys. książek i około 2 tys. audiobooków. Przez pierwszy miesiąc nielimitowany dostęp jest bezpłatny, potem usługa Kindle Unlimited kosztuje 9,99 dolara miesięcznie. Przez trzy miesiące za darmo można natomiast słuchać audiobooków. Książki można czytać na czytnikach, smartfonach i tabletach.

W chwili publikacji tej wiadomości, w zasobach Amazonu znaleźć można było 1411 polskojęzycznych publikacji. Szerszą ofertę abonamentową ma w Polsce Legimi, który w cenie 32,99 zł oferuje nielimitowany dostęp do ponad 5 tys. polskojęzycznych książek, a dla osób czytających mniej przygotował pakiety w cenie od 6,99 zł.

Źródło tekstu: Amazon, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~podatek
0

2014-07-19 21:04:08

Zero Hours contract:

Odpowiedz

13. ~podatek
0

2014-07-19 20:57:15

8: dlatego:

Odpowiedz

12. ~Zakopane
0

2014-07-19 20:07:34

Legimi nie daje dostęp do książek na czynnikach epaper, np Kindlu!Ich czytelnicy niszczą sobie oczyTo podstawowa różnica i na pewno nigdy legimi wiele osób nie użyje

Odpowiedz

8. ~ja
0

2014-07-18 22:51:39

@3 mozesz rozwianac swoja "swoja mysl/'', bez cudzyslowow, jakich podatkow unika Amazon?

Odpowiedz

7. ~ja
0

2014-07-18 22:47:35

@6 za co?

Odpowiedz

6. ~
0

2014-07-18 22:35:01

Legimi powinno podać Amazona do sądu!

Odpowiedz

5. ~mar
0

2014-07-18 19:04:56

Tutaj może chodzić po prostu o licencje. Amazon ma na Stany a na reszte świata nie. Książki elektroniczne w większości można kupić mając konto w amazonie zarejestrowane na polski adres ale niektóre są niedostępne.

Odpowiedz

4. ~kamil
-2

2014-07-18 18:19:04

hmm..a jaki interes by miał mieć Amazon w udostępnianiu tej usługi dla kraiku III świata nad Wisłą ? Niedorzeczne te żale. Czy Polacy uruchomili cokolwiek i udostępnili to w USA ? Zastanówcie się co piszecie.. :(

Odpowiedz

3. ~podatek
0

2014-07-18 17:16:01

je... amazon ktory unika placenia "normalnego" podatku

Odpowiedz

2. ~
0

2014-07-18 17:13:31

no tak jak zwykle wtopa - myslenie o sobie jako o pepku świata (amerykanów) jest porównywalne do putinowskiej rosji

Odpowiedz

1. klawoj
1

2014-07-18 15:20:35

Q: Is Kindle Unlimited available to customers living outside the US?A: Kindle Unlimited is currently available only to US customers but we plan to expand this service to other countries. Please stay tuned.

Odpowiedz