DAJ CYNK

Allianz Prime - aplikacja do płatnośći mobilnych z programem lojalnościowym

28.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2952

Ważne 3

2

Aplikacja powstała przy współpracy Allianz i Visa jest pierwszą tego typu w branży ubezpieczeniowej - łączy funkcje płatności mobilnych i programu lojalnościowego.Aplikacja powstała przy współpracy Allianz i Visa jest pierwszą tego typu w branży ubezpieczeniowej - łączy funkcje płatności mobilnych i programu lojalnościowego.

Nowa aplikacja ma wbudowane zabezpieczenia oparte o technologię Visa, zastępującą wrażliwe dane karty płatniczej unikatowym ciągiem cyfr, tzw. tokenem, która pozwala na nieujawnianie tych danych w procesie przetwarzania płatności. Użytkownicy Allianz Prime mają również dostęp do programu lojalnościowego, funkcji śledzenia wydatków ułatwiającej zarządzanie środkami pieniężnymi, oraz ze świadczonej przez Allianz Partners usługi ochrony płatności cyfrowych (Digital Payments Protection).

Proces rejestracji w aplikacji jest prosty: po ściągnięciu aplikacji Allianz Prime i zapisaniu się klienta do usługi, firma Wirecard, będąca wydawcą kart Visa, natychmiast tworzy wirtualne konto, które można doładować z dowolnego rachunku bankowego lub za pomocą karty kredytowej Visa klienta. Aby dokonywać mobilnych płatności zbliżeniowych wystarczy, że użytkownik usługi jednym kliknięciem doda kartę Visa do swojego portfela elektronicznego.

Od 27 lutego aplikacja jest testowana we Włoszech wśród klientów Allianz. Użytkownicy Allianz Prime mogą dokonywać bezpiecznych płatności mobilnych we wszystkich terminalach płatniczych obsługujących płatności zbliżeniowe na całym świecie.

Źródło tekstu: Allianz

Komentarze
Zaloguj się
4. ~
-1

2018-02-28 17:39:20

@2 to nie instaluj

Odpowiedz

0

2018-02-28 14:44:03

A kiedy mają testować w polsce?

Odpowiedz

2. ~vgb
-1

2018-02-28 13:53:12

trzeba na głowę upaść, żeby zainstalować na swoim telefonie ten wymysł marketoroidów

Odpowiedz

1. ~a
-1

2018-02-28 12:54:05

Skoro wiemy jak się płaci to można by trochę więcej o programie lojalnościowym...

Odpowiedz