DAJ CYNK

Allegro zrywa z mobilnym Windowsem

14.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3505

Ważne 3

3

Już za dwa dni użytkownicy smartfonów z Windows 10 Mobile i Windows Phone stracą możliwość korzystania z aplikacji Allegro.Już za dwa dni użytkownicy smartfonów z Windows 10 Mobile i Windows Phone stracą możliwość korzystania z aplikacji Allegro.

Jeśli ktoś używa aplikacji Allegro na urządzeniu z mobilnym Windowsem, powinien od tego serwisu aukcyjnego otrzymać wiadomość o następującej treści:

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ używasz aplikacji Allegro na urządzeniu z systemem Windows Phone. Od dłuższego czasu odnotowujemy systematyczny spadek liczby Klientów korzystających z tej aplikacji oraz trend przechodzenia na inne systemy operacyjne.

W związku z tym od 16 sierpnia 2018 korzystanie z aplikacji Allegro na urządzeniach z systemem Windows Phone nie będzie już możliwe.


Korzystanie z Allegro będzie nadal możliwe na urządzeniach z systemem Windows 10 Mobile i Windows Phone przy użyciu przeglądarki internetowej.

Allegro to kolejna aplikacja, której deweloper wyłącza wsparcie dla mobilnych okienek. Sam system Windows 10 Mobile w najnowszej wersji ma zapewnione wsparcie Microsoftu do końca 2019 roku.

Zobacz: Google usunął ze sklepu 145 aplikacji z malwarem dla Windowsa
Zobacz: Apple, Huawei i Microsoft rosną na rynku tabletów, reszta ze spadkami
Zobacz: Czy Microsoft planuje wydać smartfony z... Androidem?
Zobacz: Z bólem serca patrzę jak mobilny Windows umiera

Źródło tekstu: Allegro, wł

Komentarze
Zaloguj się