DAJ CYNK

Alior Bank wyłącza systemy - duże ograniczenia na cały weekend

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6244

Alior Bank finalizuje połączenie z Bankiem BPH i pod koniec 24 marca wyłącza na weekend systemy informatyczne. Utrudnienia w dostępnie dotyczą także T-Mobile Usługi Bankowe oraz aplikacji HAIZ.Alior Bank finalizuje połączenie z Bankiem BPH i pod koniec 24 marca wyłącza na weekend systemy informatyczne. Utrudnienia w dostępnie dotyczą także T-Mobile Usługi Bankowe oraz aplikacji HAIZ.

Od 24 marca (piątek) od godz. 23:00 do 27 marca (poniedziałek) do godz. 6:00 niedostępne będą systemy bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku. Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności internetowych ("Płacę z Alior Bankiem"), płatności Blikiem, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi Kantoru Walutowego, Biura Maklerskiego, T-Mobile Usługi Bankowe oraz aplikacji HAIZ. Bank nie będzie obsługiwał wniosków internetowych dotyczących sprzedaży produktów, płatności i sprzedaży ratalnej w Internecie i sklepach tradycyjnych.

Przez cały okres niedostępności systemów bankowych klienci będą mogli realizować transakcje kartami płatniczymi, w tym kartami walutowymi Kantoru Walutowego, tzn. płacić nimi w sklepach i punktach usługowych, a także wypłacać środki z bankomatów.W przypadku klientów przejętych z Banku BPH, przerwa w dostępie do usług bankowych rozpocznie się wcześniej, bo już w piątek, 24 marca o godz. 14:30. Po uruchomieniu systemów klienci wywodzący się z Banku BPH będą mogli korzystać z systemów bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku oraz uzyskają możliwość obsługi w sieci oddziałów i placówek partnerskich oznaczonych logo Alior Banku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Alior Bank, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu