DAJ CYNK

Masz dość reklam w telewizji? Aplikacja pomoże Ci je ominąć

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 8162

Żarty o reklamach w telewizji często są przerysowane, ale prawdziwe. Podczas przerw w trakcie trwania dobrego filmu można spokojnie zrobić kolację, z usmażeniem kurczaka i kupieniem go w sklepie kilka ulic dalej włącznie. I do tego te nerwowe przełączanie z kanału na kanał, bo co jeśli reklamy już się skończyły i przegapimy kawałek filmu? Okazuje się, że jest na to dobre rozwiązanie w postaci aplikacji Advoider Lite.

Advoider Lite to aplikacja dla systemu Android i iOS. Jej najważniejszą funkcją jest monitorowanie reklam w telewizji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Aplikacja informuje użytkownika, ile czasu pozostało do końca emisji trwającego bloku reklamowego, kiedy rozpocznie się kolejny, a w momencie jego zakończenia wyświetla na ekranie smartfonu powiadomienie. Dzięki temu wiadomo, kiedy można powrócić do aktualnie oglądanego programu. Aplikacja aktualnie monitoruje 16 popularnych stacji telewizyjnych, ale jej twórcy zapewniają, że ich liczba będzie się stale powiększać.

Zobacz: Nowości w Cyfrowym Polsacie: telewizja kablowa IPTV oraz nowy dekoder EVOBOX IP

Advoider Lite to również rozbudowany program telewizyjny dla 200 stacji. Można w nim ustawiać powiadomienia o programach i wyszukiwać interesujących nas treści.

Na start aplikacja jest dostępna za darmo w ramach 14-dniowego okresu próbnego. Dalsze korzystanie wiąże się z wykupieniem subskrypcji w cenie:

●    4,99 zł za miesiąc;
●    12,99 zł za 3 miesiące;
●    23,99 zł za 6 miesięcy.

Aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.

Zobacz: Telewizja w Play. Testuj Play Now TV za darmo przez 6 miesięcy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: advoider; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu