DAJ CYNK

Adobe Premiere Rush na flagowych Samsungach. Coś dla miłośników filmowania

11.06.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5170

Ważne 0

0

Powstała specjalna wersja aplikacji Adobe Premiere Rush dla smartfonów Samsunga. Pozwala ona na tworzenie zaawansowanej obróbki filmów przy wykorzystaniu prostego interfejsu.

Aplikacja jest wyposażona w funkcje takie jak konfigurowalne szablony animacji, tworzenie grafiki, czy też miksowanie i oczyszczanie dźwięku z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Znajdziemy w niej również opcje nasycenia barw, rozmieszczania tytułu, dodania przejść oraz zmiany rozmiaru filmu, w zależności od tego, w jaki sposób planujemy go później wykorzystać.

Zobacz: Samsung Galaxy Fold ciągle bez daty powrotu na rynek

Samsung zapewnia, że dzięki przystosowaniu aplikacji do działania na swoich urządzeniach, eksport filmów jest znacznie szybszy. W przypadku Galaxy S10 aż o 70% (w porównaniu z Galaxy S9).

W wersji bezpłatnej aplikacja daje użytkownikom dostęp do wszystkich funkcji, pozwala na korzystanie z aplikacji komputerowych i mobilnych oraz 2 GB miejsca w chmurze i eksportowanie maksymalnie trzech projektów. W przypadku wersji płatnej eksport jest nieograniczony, a miejsce w chmurze wzrasta do 100 GB. Miesięczny abonament wynosi, po rabacie, 7,99 dolarów.

Zobacz: Samsung Galaxy Xcover 4s - wytrzymały telefon z nowoczesnym wnętrzem i archaicznym wyglądem

Aplikacja Adobe Premiere Rush for Samsung jest dostępna w Galaxy Store i zostanie rozszerzona o obsługę kolejnych urządzeń Galaxy w niedalekiej przyszłości.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 z wolniejszym ładowaniem. Zamiast 45W ma być tylko 25W

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się