DAJ CYNK

800 mln użytkowników komunikatora WhatsApp

20.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4125

Ważne 1

3

Internetowy komunikator WhatsApp ma już 800 mln użytkowników miesięcznie. Od sierpnia 2014 roku liczba ta wzrosła o 33%.

Internetowy komunikator WhatsApp ma już 800 mln użytkowników miesięcznie. Od sierpnia 2014 roku liczba ta wzrosła o 33%.

Odkąd komunikator został przejęty przez Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka, liczba jego użytkowników rośnie o 100 mln, co cztery miesiące. W styczniu liczcba użytkowników wynosiła 700 mln. WhatsApp, to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy pokonując na tym polu nawet Facebook Messengera. Wielu użytkowników korzysta z niego do wysyłania SMS-ów i wykonywania połączeń głosowych.

Mark Zuckenber płacąc za WhatsApp 19 mld dolarów powiedział, że inwestycja zacznie być opłacalna kiedy liczba użytkowników komunikatora osiągnie jeden miliard. Przy obecnym tempie powinno się to udać jeszcze przed końcem 2015 roku.

Zobacz: WhatsApp w końcu z rozmowami głosowymi

Źródło tekstu: blog.wsj; wł

Tagi: WhatsApp
Komentarze
Zaloguj się
22. ~Pawel
0

2015-04-21 22:21:13

Ja do dzisiaj tego nie zainstalowałem przez SPAMowanie twórcy/twórców e-mailami reklamującymi tą "cudowną" aplikację.

Odpowiedz

21. LuiN
0

2015-04-20 16:51:06

20, Logan - Czytelnicy "wyminusowali", Orson wyżej podziękował za zwrócenie uwagi.

Odpowiedz

20. Logan
-4

2015-04-20 16:41:47

Nie ma to jak ukrywanie komentarzy, bo znalazło się literówkę i ją wypomniało...

Odpowiedz

19. smoq73
0

2015-04-20 15:48:17

@10Jesli kupiłeś go odpowiednio wczesnie (akcent na kupiłeś) to masz dożywotnio bezpłatnie.

Odpowiedz

18. smoq73
0

2015-04-20 15:47:09

Internetowy komunikator WhatsApp ma już 800 mln użytkowników miesięcznie.what th. f..k?

Odpowiedz

17. ~pip
0

2015-04-20 14:02:28

@15 Np Ty i ja :)

Odpowiedz

16. ~Nick
0

2015-04-20 14:01:29

Orsondzi, pisząc na branżowym portalu zwracaj uwagę na literówki. Dobrze napisany i profesjonalnie zredagowany tekst przyjemniej się czyta. Pozdrawiam!

Odpowiedz

2015-04-20 13:39:16

@ 13 A kto jeszcze dziś używa telefonu ?

Odpowiedz

14. ~Tadeusz Lolecki
1

2015-04-20 13:10:26

"Internetowy komunikator WhatsApp ma już 800 mln użytkowników miesięcznie" to za kilka miesiecy moze sie okazac, ze albo kazdy bedzie mial kilka WhatsAppow albo zabraknie ludzi na ziemii.

Odpowiedz

13. ~pip
0

2015-04-20 12:50:06

Nie dziwię się tej popularności. Kto jeszcze dziś używa sms?

Odpowiedz