DAJ CYNK

12 mln pobrań Moto Rider GO studia T-Bull

08.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5125

Ważne 3

2

Moto Rider GO polskiego studia T-Bull w ciągu czterech miesięcy przekroczyła barierę 12 mln pobrań.Moto Rider GO polskiego studia T-Bull w ciągu czterech miesięcy przekroczyła barierę 12 mln pobrań.

Gra Moto Rider GO to przedstawiciel popularnego gatunku endless runner, w którym zamiast jednak biec przed siebie poruszamy się pojazdem, w tym przypadku motocyklem. Gracz przemierza zatłoczone ulice zdobywając punkty za przebytą odległość, pokonanie jej w odpowiednim czasie oraz omijanie innych uczestników ruchu. Za zdobyte punkty można personalizować i podnosić osiągi jednego z siedmiu dostępnych motocykli. Gra jest oparta na modelu free-to-play, wiec jest darmowa, ale są w niej zawarte mikropłatności.

Tytuł został doceniony za granicą. Najwięcej pobrań podchodzi z Azji - 37,66%, Ameryki Południowej - 31,01% oraz Europy - 14,94%. Dalej mamy Amerykę Północną - 8,62%, Afrykę - 7,35%, Australię i Oceanię - 0,13%. Twórcy, najwięcej pobrań zanotowali w Brazylii, gdzie w Moto Rider GO zagrało już prawie 2,5 miliona osób - w samej Polsce około 130 tysięcy.

Grę można pobrać z App Store i Google Play.

Źródło tekstu: T-Bull

Komentarze
Zaloguj się