DAJ CYNK

Aplikacja mobilna AUTODOC — części samochodowe pod Twoją ręką

Materiały partnera

Artykuł sponsorowany

Aplikacja mobilna AUTODOC — części samochodowe pod Twoją ręką

AUTODOC to jeden z czołowych sprzedawców internetowych części samochodowych na polskim i europejskim rynku. AUTODOC stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów i je spełnia, dlatego też więc powstała aplikacja mobilna AUTODOC. Aplikację można zainstalować zarówno na Androidzie, jak i w telefonach z systemem iOS. Jest do pobrania za darmo.

Nie wymaga posiadania konta, ale rejestracja jest jednak zalecana — zalogowany użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji.

Szybkie zakupy

Na samym początku w oczy rzuca się przejrzystość interfejsu. Aplikacja mobilna AUTODOC może pomóc w wygodny i szybki sposób znaleźć odpowiednie części zamienne. Nie trzeba siadać przed komputerem, wystarczy wyciągnąć telefon i z każdego miejsca korzystać z usług aplikacji. Dla użytkowników dostępny jest intuicyjny ilustrowany katalog części zamiennych.

Katalog jest podzielony na kilka kategorii: od opon, olejów i płynów, poprzez układ hamulcowy, zestawy naprawcze, przewody i dużo więcej, co ułatwia klientowi wyszukiwanie i przegląd produktów. Użytkownik może też szukać według nazwy artykułu, samochodu i numeru części.

Zawsze kompatybilne części

Aby uniknąć podjęcia złej decyzji, na samym początku można zapisać model swojego auta. Wystarczy kliknąć ikonę samochodu, która znajduje się po prawej stronie ekranu, tuż pod paskiem wyszukiwania. Nawet jeśli tego nie zrobisz, aplikacja będzie prosiła o markę, model i modyfikację Twojego pojazdu. W ten sposób nie zobaczysz części, które nie są kompatybilne z Twoim pojazdem. Na przykład w kategorii „Opony” od razu należy wprowadzić wszystkie parametry, czyli na jaką porę roku są potrzebne opony oraz jej szerokość, wysokość, średnicę i indeks prędkości. Można też wybrać zaufanego producenta.

Obsługa klienta zawsze gotowa do pomocy

Klient zawsze jest najważniejszy, dlatego zawsze może liczyć na wsparcie wykwalifikowanych specjalistów ds. doboru części zamiennych poprzez czat online lub kontakt telefoniczny.
Wsparcie jest czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 18.

Sposoby płatności w aplikacji mobilnej AUTODOC

Za swoje zakupy możesz zapłacić karta kredytową lub za pośrednictwem PayPal; pieniądze zostaną pobrane po złożeniu zamówienia. Możliwe też są płatności bezpośrednie, czyli przez system Trustly — wystarczy podać nazwę użytkownika i hasło do bankowości internetowej lub przez Mobile BankID, do którego potrzebny jest Telefon BankID lub inne narzędzie.

Materiał powstał we współpracy z firmą Autodoc

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pexels

Przewiń w dół do następnego wpisu