DAJ CYNK

Bonus 3 GB od Orange za wygraną Polaków

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Kiedy tylko polska reprezentacja piłkarska wygrywa mecz lub przynajmniej wbija gole, warto zachować czujność i rozglądać się za darmowymi gigabajtami na internet. Tak jest i teraz - w Orange można dołożyć do swojego stanu konta 3 GB na internet.

Wczoraj reprezentacja Polski pewnie pokonała Łotwę 3:0 w meczu eliminacji Euro 2020. Wszystkie gole dla naszej drużyny zdobył Robert Lewandowski, który, praktycznie rzecz biorąc, rozstrzygnął spotkanie już w trzynastej minucie, strzelając drugą bramkę. Później w 76. minucie jeszcze Polakom udało się zdobyć trzeciego gola, co też oznacza trzy bonusowe gigabajty w Orange.

Zobacz: Orange Flex pozwala dzielić się Internetem
Zobacz: W Orange Flex rozdają bonusy na start z Revolut

Pakiet na Internet w Orange dotyczy zarówno osób w abonamencie, jak i korzystających z ofert na kartę. Na aktywowanie bonusu jest jak zawsze niezbyt wiele czasu - termin upływa dziś o godzinie 22:58. Później jednak będzie można cieszyć się pakietem przez kolejne trzy dni od aktywacji.

Jak aktywować bonus?

Trzeba wysłać SMS o treści:

• BRAWOPL

pod numer:

• 233

Opłata za SMS jest zgodna z cennikiem planu taryfowego. Maksymalnie wynosi 20 groszy.  Bonus można aktywować tylko raz.

Warto nasłuchiwać wieści z Orange również w najbliższą niedzielę, gdy piłkarska reprezentacja Polski zagra z Macedonią Północną. Jest szansa na bramki, jest też nasza na dodatkowe gigabajty.

Zobacz: Orange: flagowiec Sony Xperia 5 ze słuchawkami WH-XB900N w prezencie
Zobacz: Orange promuje dodatkowe 5 GB w ofercie na kartę konkursem na TikToku. Do wygrania sprzęt Apple