Xiaomi Mi 6 - opinie
Telefony Xiaomi Xiaomi Mi 6 Opinie o Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Michał  2017-07-26 10:32:53  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Mam ten telefon, a poprzednio Samsunga S7, no i MI6 to w porównaniu do Samsunga rakieta. Jak ktoś się zastanawia to warto wybrać MI6 ze względu na design, system oraz parametry. Działa szybko, żadnych zacięć, aplikacje ze sklepu play instalują się dwa razy szybciej

  • 0

    2. ~Marek  2017-11-11 21:55:50  host: 125.216.rev.vline.pl

    Telefon niesamowicie szybki. Miui jest rewelacyjne, bardzo przemyślane i dopracowane. Nie ma się co wahać, tylko kupować.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-159-33.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania