Sony Xperia XZ2 Premium - wiadomości
Telefony Sony Sony Xperia XZ2 Premium Wiadomości dla Sony Xperia XZ2 Premium

Sony Xperia XZ2 Premium

Nie sześć, a dziewięć Xperii dostanie Androida Pie

17 sierpnia 2018 15:05 5

Dobra wiadomość dla posiadaczy telefonów japońskiej marki. Sony ogłosił, że aż dziewięć jego modeli otrzyma aktualizację do Androida Pie. Według wcześniejszych doniesień było to zaledwie sześć.

Sony pracuje nad nowym launcherem dla swoich telefonów

15 czerwca 2018 18:56 4

Kiedy Sony ogłosił koniec rozwijania swojej aplikacji pogodowej oraz zawiesił rozwój obecnego launchera, wydawało się, że Japończycy całkowicie odpuścili tę część rozwoju Xperii. Okazuje się, że firma pracuje nad całkiem nowym rozwiązaniem.

Sony Xperia XZ2 Premium jednak trafi na rynek z początkiem lipca

13 czerwca 2018 15:17 1

W połowie kwietnia doszło do cichej premiery Sony Xperii XZ2 Premium. Pierwotnie Japończycy zamierzali wprowadzić ją na rynek dopiero w sierpniu, na początku do Japonii. Okazuje się, że telefon zadebiutuje w lipcu, i nie w Japonii, tylko w Chinach.

Plany Sony na najbliższe lata

23 maja 2018 21:35 6

Prezes zarządu Sony Kenichiro Yoshida wyłożył dokładnie strategię Sony na najbliższe lata. Japończycy zamierzają jeszcze większy nacisk położyć na oprogramowanie i opłaty licencyjne kosztem sprzętu.

Sony przejmuje kontrolę nad EMI Music

22 maja 2018 16:26 6

Sony wykonał właśnie bardzo ważny ruch na rynku. Japończycy przejęli bowiem pakiet kontrolny największej firmy z branży muzycznej czyli EMI Music. To początek zapowiadanej ofensywy na rynku muzycznym.

Sony Xperia XZ2 Premium trafi na rynek w sierpniu

14 maja 2018 14:01 4

W połowie kwietnia Japończycy zaprezentowali najnowszą Xperię - XZ2 Premium. Zaprezentowanie nie równało się jednak wcale wprowadzeniu modelu na rynek. Tego możemy się spodziewać dopiero w sierpniu.

Telefony dodane do porównania