Sony Xperia Z3 Dual - opinie
Telefony Sony Sony Xperia Z3 Dual Opinie o Sony Xperia Z3 Dual

Sony Xperia Z3 Dual

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Wojtek  2015-10-20 18:20:19  host: 171-25-182-63.mtk-tv.pl

    Witam kupiłem dwa te smartfony jeden sobie drugi dla żony, uważam że telefon godny polecenia ładny precyzyjnie wykonany, z nano sim poradziłem sobie tak że przyciąłem kartę według kratki do której wkładamy nano sim, ale po wycięciu nie wkładałem jej z kartą tylko samą kartę i działa, po ok miesiącu żonie pękła niby sama od siebie obudowa z tyłu stwierdziłem że to jej wina ale po następnym ładowaniu odkleiła się obudowa no i reklamacja, odpowiedź serwisu wymiana, przyczyna prawdopodobnie spuchła bateria, nowy zestaw żona dostała z o wiele słabszą ładowarką dłużej się ładuje ale jest ok. żona ładuje go w cały świat raz całą noc, raz nie do pełna i chyba ten model tego nie wytrzymuje ale przy odrobinie zadbania o niego jest to bardzo nowoczesny, robiący bardzo dobre zdjęcia o każdej porze dnia i nocy, świetne filmy telefon, fakt że niekiedy się bardzo grzeje i odmawia posłuszeństwa ale nie tylko on ale konkurenci także to przypadłość szybkich procesorów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-59-14.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania