Sony Xperia XA1 Ultra - opinie
Telefony Sony Sony Xperia XA1 Ultra Opinie o Sony Xperia XA1 Ultra

Sony Xperia XA1 Ultra

w sumie: 2
  • 0

    1. ~monika  2017-09-28 15:30:52  host: host-176-221-120-11.dynamic.mm.pl

    dobry

  • 0

    2. ~Arogancki Kloszard  2017-12-20 13:50:12  host: rev82.gisz.net.pl

    Długo nikt nie wygłasza tu swojej opinii więc napisze coś o tym urządzeniu. Użytkuje go od czerwca 2017, z miejsca odradzam zakupu w salonach sony centre, obsługa niemiła jak i problemy z ew. reklamacją (dostałem sprzęt uszkodzony fabrycznie i musiałem czekać prawie tydzień na wymianę). Telefon jest rewelacyjny, ekran bardzo jasny, czytelny i z ładną gamą kolorów, oglądanie filmów na nim to czysta przyjemność, bałem się procesora helio p20, po tym czasie użytkowania stwierdzam, że bezpodstawnie. urządzenie działa na prawde płynnie, i korzystania z niego nie sprawia żadnych probłemów. Po dłuższym czasie minusy jakie odczuwam to sama wielkość telefonu, sama obudowa poza ekranem jest ogromna, i sprawia czasem problemy w użytkowaniu. Kolejnym minusem jest jakość wykonania, telefon lekko się wygiął pod naporem kieszeni, nie sprawia to problemów w komforcie używania, ale niesmak pozostaje ;/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-83-123.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania