Samsung Galaxy TabPro 10.1 - opinie
Telefony Samsung Samsung Galaxy TabPro 10.1 Opinie o Samsung Galaxy TabPro 10.1

Samsung Galaxy TabPro 10.1

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Colo  2014-03-31 18:39:53  host: 79.124.126.187.rybnet.pl

    Byłem dziś oglądać Galaxy Tab Pro 8,4 ; 10,1 oraz Note 12,2. Ten pierwszy fajny, bardzo lekki, spokojnie można zabrać do kieszeni marynarki jednak dla mnie ma troszkę za mały ekran do komfortowego korzystania. Note 12,2 to już zdecydowanie inna liga. Ma rewelacyjny ekran, na który aż chce się patrzeć. Pewnie bym postawił na niego gdyby był trochę lżejszy. Dlatego postanowiłem wybrać złoty środek czyli 10,1. Rewelacyjna jakość obrazu, obudowa w czarnym kolorze podoba mi się dużo bardziej niż ta biała, no i z racji promocji wziąłem opcję z LTE (1898 zł), chociaż i tak 80% czasu spędzam pod wifi. Generalnie tablet jest sporo lepiej dopracowany niż starszy Tab 3. Najprawdopodobniej iPada Air sprzedam, a zostawię sobie tego nowego Taba Pro. Sprzęt jak najbardziej godny polecenia. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-13-210.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania