Samsung Galaxy J1 2016 - opinie
Telefony Samsung Samsung Galaxy J1 2016 Opinie o Samsung Galaxy J1 2016

Samsung Galaxy J1 2016

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Boski  2016-08-04 14:25:26  host: 109241025151.legnica.vectranet.pl

    Od samego początku sa problemy. Bateria żre jak dobry źrebak po urodzeniu, nie można otworzyć aparatu i galerii. Myśli długo, nic nie łapie. Chyba pójdzie na gwarancję.

  • 0

    2. ~xyz  2017-05-05 01:21:02  host: 89-65-140-250.dynamic.chello.pl

    Sprzęt nie porywa designem ale nie można odmówić mu schludnego wykonania. Ramki wokół ekranu są dość spore, jednak producent sprytnie to maskuje. Ekran jak każdy AMOLED - świetne nasycenie kolorów, kontrast i głęboka czerń, na minus mizerna rozdzielczość. Domyślne czcionki i zestaw ikon są czytelne, jednak wystarczy ściągnąć jakikolwiek inny launcher, np ZenUI i piksele zaczynają przeszkadzać. Na plus parametry minimalnej i maksymalnej jasności ekranu, w nocy nie oślepia, w jasnym słońcu jest czytelny. Pozytywnie zaskakuje jakość odtwarzanego dźwięku, SoundAlive, wzmacniacz lampowy czy equalizer to nie są rzeczy, których spodziewałem się w tej półce cenowej. Aparat to tylko 5Mpix ale zdjęcia wychodzą całkiem przyzwoite, ładnie nasycone kolory i niewielka ilość szumów, zdecydowanie jest to jeden z lepszych "5-cio megapikselowców". Producent mimo cięcia kosztów nie poskąpił łączności NFC, moduł GPS również jest i sprawuje się bardzo dobrze, telefon szybko łapie fixa i nie gubi sygnału jak ma to często miejsce w tanich smartfonach. 1Gb pamięci operacyjnej w 2017 roku na nikim nie zrobi wrażenia i raczej nie ma tu mowy o wielozadaniowości a 8 Gb pamięci wewnętrznej to zdecydowanie za mało, co prawda można ją swobodnie rozszerzyć za pomocą karty microSD, jednak z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu sprzęt ciągle krzyczy, że pamięć wewnętrzna jest pełna. Bateria wystarcza na jeden dzień użytkowania ale mamy do niej swobodny dostęp, bez problemu można ją wymienić. Dodatkowo tryb bardzo niskiego zużycia energii nie jest tylko chwytem marketingowym, co prawda jego włączenie pozbawia telefon większości funkcji ale bardzo mocno wydłuża czas pracy urządzenia - mój egzemplarz w tym trybie wytrzymał 4 godziny na 6% baterii. Fani benchmarków czy gier 3d nie powinni brać go pod uwagę, świetnie natomiast sprawdzi się jako nawigacja, odtwarzacz mp3 i po prostu telefon,

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-26-44.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania