Samsung Galaxy A8 2018 - opinie
Telefony Samsung Samsung Galaxy A8 2018 Opinie o Samsung Galaxy A8 2018

Samsung Galaxy A8 2018

w sumie: 1
  • 0

    1. ~karwowy  2018-07-17 11:16:00  host: acuk158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najgorszy telefon, jaki miałem w życiu! A teraz uzasadnienie. Fatalnie działający GPS! Z wielu aplikacji, nie da się po prostu korzystać. Co ciekawe np. nawigacja HereWego działa poprawnie. A przecież większość dzisiejszych aplikacji działa na GPS-ie. Kolejna sprawa- ekran przycina się delikatnie podczas przewijania. Podobno wszystkie samsungi tak mają i da się z tym żyć. Ale zacinanie się powiadomień z aplikacji, jest już nie do zaakceptowania! Wygląda to tak: kilka godzin ciszy, a potem w jednym momencie przychodzą wszystkie powiadomienia na raz, z tego okresu!
    Kupiłem to ścierwo kilka miesięcy temu, kosztował 2 tys. a działa tak, jak gdyby był smartfonem z biedronki za 250zł.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-205-153.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania