myPhone MiNi - opinie
Telefony myPhone myPhone MiNi Opinie o myPhone MiNi

myPhone MiNi

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Aga  2018-02-15 13:44:43  host: apn-46-169-95-166.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam ten model od prawie 2 lat ,upadł mi chyba 5 razy w tym 2 z lodówki,oprócz pęknięć na ekranie działa normalnie.... Nie ma dużo pamięci i już mi się mocno zamulił,nie pomogło czyszczenie ,ale działa wolno ale jednak,zdjęcia kiepskie,batetia wiadomo mało pojemna i przy korzystaniu z neta pada po 2 h.,i od kilku dni zaczyna ściszać się podczas rozmów...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-52-82.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania