myPhone Hammer Energy - opinie
Telefony myPhone myPhone Hammer Energy Opinie o myPhone Hammer Energy

myPhone Hammer Energy

w sumie: 2
  • 0

    1.  2017-03-18 14:03:51

    Pierwszy telefon który wytrzymuje ze mną tak długo. Jestem mechanikiem i zazwyczaj po 2 do 3 miesięcy każdy inny smartfon albo został upuszczony i od razu szlak trafił wyświetlacz albo od opiłków głośnik pierdział jak emeryt po grochówkę. A ten? Nic. Po 3 miesiącach żadnych problemów. I do tego jak nie używam multimediów potrafi wytrzymać nawet 4 dni na ładowaniu. Nawet mój car S60 nie jest w stanie z nim rywalizować. Bardzo dobry telefon. Polecam. Ps jest to klon nomi S10.

  • 0

    2. ~Fafalek  2018-03-29 21:55:51  host: ip-5-172-255-83.free.aero2.net.pl

    Super tel da mechanika wytrzymuje wszystko polecam

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-96-153.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania