myPhone Fun 5 - opinie
Telefony myPhone myPhone Fun 5 Opinie o myPhone Fun 5

myPhone Fun 5

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Przemas  2018-07-04 12:37:16  host: nat-95-85-254-127.metronet.cz

    Telefon zakupiłem w Czechach dla córki 11 letniej w elektro markecie za 1559 kč sprawuje się dobrze ten egzemplarz pracuje pod kontrolą Androida 7.0 o dziwo działa płynnie i obecnie jest katowany przez moją córkę , Wi-Fi działa poprawnie stabilnie utrzymuje połączenie z internetem minus to brak LTE które w Czechach w O2 ma pokrycie lepsze od GSM zbyt mała rozdzielczość ekranu ale to z przyczyn oczywistych tylko 1 GB RAM jak na razie jako telefon dla dziecka daje radę .

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-59-14.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania