Motorola Nexus 6 - opinie
Telefony Motorola Motorola Nexus 6 Opinie o Motorola Nexus 6

Motorola Nexus 6

w sumie: 2
  • 0

    1.  2015-05-02 10:10:08

    Mam i jestem bardzo zadowolony :-) Myślałem że będzie ciężko go użytkować, bo wyświetlacz ma prawie 6 cali, ale rzeczywistość okazała się inna, mieszczę go spokojnie w kieszeni i wreszcie nie narzekam, że wyświetlacz jest za mały. PS. Od zakupu miałem już 3 aktualizacje, czysty android wymiata :-)

  • 0

    2. ~Lotus88  2015-11-24 07:41:26  host: 78.133.214.171

    Ja również go mam od prawie roku i jestem bardzo zadowolony. Telefon wymiata pod względem szybkości, płynności i narzekanie na to że "jest za duży", jest tak naprawdę ściemą. Telefon jest może i spory ale idealnie mieści się w kieszeni i jest bardzo płaski jak na swoje wymiary i nie jest ciężki. Jeśli miałbym ocenić to ten telefon ma u mnie 9.5/10. Wszystkie moje oczekiwania spełnia. Jedyny mankament jest taki że obudowa telefonu jest wrażliwa na upadki i trzeba jak najszybciej dokupić jakieś etui albo "ochraniacz" na telefon, bo można się jednak zdziwić jak telefon upadnie nawet z wysokości ~20-30cm. Sam się przekonałem niestety że telefon jest bardzo wrażliwy na upadki i pozostają "małe ryski". Także aktualnie mam telefon w obudowie bardzo mocnej (najlepiej nie oszczędzać i wydać te ~100zł) i teraz nie ma szans na jakiekolwiek uszkodzenia :) Polecam dla każdego kto nie lubi małych wyświetlaczy i oczekuje od telefonu bardzo szybkich reakcji i doskonałej jakości zdjęć i filmów. Polecam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-13-210.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania