Motorola BACKFLIP - wiadomości
Telefony Motorola Motorola BACKFLIP Wiadomości dla Motorola BACKFLIP

Motorola BACKFLIP

Plan aktualizacji androidów Motoroli

04 marca 2011 09:08 22

Motorola wydała plan aktualizacji systemu operacyjnego w smartfonach z Androidem. Wiadomo które komórki nie doczekają się nigdy nowego oprogramowania.

Motorola na MWC 2010

20 lutego 2010 02:05 22

Podczas targów w Barcelonie mieliśmy okazję przyjrzenia się niedostępnym jeszcze na polskim rynku modelom smartfonów Motoroli. Amerykański producent powoli odbudowuje swoje portfolio. Wśród zaprezentowanych modeli najbardziej do gustu przypadła naszej redakcji Motorola BACKFLIP.

Motorola Backflip już na rynku

02 lutego 2010 16:20 1

Oficjalna premiera Motoroli Backflip w jej ojczyźnie jeszcze nie nastąpiła, jednak już teraz mieszkańcy Państwa Środka mogą nabyć ją za pośrednictwem regionalnej strony producenta. Taka możliwość ma jednak swoją cenę - prawie dwukrotnie wyższą, niż jej amerykańska wersja.

Motorola Backflip / Enzo - jeszcze jeden pomysł na rozkładany telefon

17 grudnia 2009 16:06 8

Motorola Backflip / Enzo (MB300) to pierwszy smartfon z Androidem, który trafi do amerykańskiej sieci AT&T - donoszą zagraniczne media. Urządzenie oferuje dość niecodzienny sposób otwierania obudowy dla dostania się do klawiatury QWERTY. Wystarczy powiedzieć, że pięciomegapikselowy aparat fotograficzny telefonu umieszczono tuż przy przycisku Alt, by zaczęło się robić ciekawie.

Telefony dodane do porównania