Microsoft Lumia 640 Dual SIM - opinie
Telefony Microsoft Microsoft Lumia 640 Dual SIM Opinie o Microsoft Lumia 640 Dual SIM

Microsoft Lumia 640 Dual SIM

w sumie: 5
 • 0

  1. ~update  2015-12-30 16:51:14  host: public-gprs516529.centertel.pl

  Wiadomo kiefy update do WP 10 ?

 • 0

  2.  2016-02-09 16:38:23

  Mam ten telefon póki co dwa tygodnie i jak do tej pory jestem zadowolony. To moja pierwsza przesiadka z androida na wp i jeśli chodzi o mnie, mimo pewnych obaw, windows phone bardzo przypadł mi do gustu. Prosty i szybko działający system, który posiada najpotrzebniejsze narzędzia bez potrzeby zaśmiecania zewnętrznymi aplikacjami - takie jest moje zdanie, gdyż jestem przeciwnikiem "zawalania" smartphona setkami aplikacji, które w zasadzie służą często tylko do chwilowej zabawy. Bateria, wiadomo, jak to w smartphonach, mniej więcej 2 dni. Pamięć 8GB dla jednych pewnie mało, dla mnie zupełnie wystarczy, mając kartę SD, telefon instaluje aplikacje domyślnie na niej, choć można to oczywiście zmienić. Co do zdjęć, to do tej pory żaden aparat w moich telefonach nie robił jeszcze takich dobrych i nie są to czcze przechwałki. Do lepszych używam po prostu lustrzanki. Wkrótce ma się pojawić aktualizacja do wp10, zobaczymy jakie zmiany przyniesie. Dual sim dość wygodny, karty przełączyć można podczas pisania sms lub tuż przed wybraniem numeru, nie trzeba wgłębiać się w tym celu w osobne menu. W telefonie mamy specjalny poradnik, który rozwiewa różne wątpliwości i pokazuje jak korzystać z funkcji w telefonie. Póki co, jestem na tak i mam nadzieję że tak zostanie.

 • 0

  3.  2016-02-15 13:01:12

  Jak by powiedział Gabriel Aul - soon ;)

 • 0

  4.  2016-03-27 11:26:11

  Aktualizacja do W10 już jest. Pytanie - czy warto? Według mnie jeszcze nie. W chwili obecnej oficjalna aktualizacja do W10 działa wg. mnie, jeszcze jak wersja beta, w porównaniu do 8.1 jest jeszcze sporo błędów, poza tym system chodzi trochę wolniej, więcej przycięć, zwiech itp. Brakuje mi też kilku funkcji, których używałem w 8.1. Jeżeli chodzi o mnie, to wracam z powrotem do W8.1.

 • 0

  5. ~Grzes  2016-04-26 19:59:59  host: user-94-254-172-23.play-internet.pl

  Telefonu używam już dwa tygodnie, więc mogę co nieco o nim powiedzieć. Jakość wykonania dobra. Wyświetlacz dobrze widoczny w słońcu. Aparat robi przeciętne zdjęcia. Jakość rozmów zadowalająca. Internet działa bez problemów. Bateria trzyma u mnie dwa dni. Gdybym nie korzystał z neta pewnie trzymałaby dłużej. Telefon trzeba umiejętnie skonfigurować co pozwoli oszczędzać energię. Szkoda, że producent nie wyposażył tego modelu w diodę powiadomień LED.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-34-236-145-124.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania