LG Q6 - opinie
Telefony LG LG Q6 Opinie o LG Q6

LG Q6

w sumie: 1
 • 0

  1.  2018-02-02 15:36:06

  Otrzymałem telefon w T-Mobile na przedłużenie umowy we wrześniu. Cały czas z niego korzystam i trochę już na jego temat mogę powiedzieć.
  Jakość wyświetlanego obrazu stoi na bardzo wysokim poziomie. Kolory są bardzo wyraźne i wyświetlana treść jest bardzo czytelna. Aparat robi bardzo ładne zdjęcia, pomimo mało rozbudowanych funkcji aparatu, można trochę nim pokombinować. Gry typu Dragon Hills 2 czy Blok ekipa śmigają aż miło, telefon nie grzeje się szybko przy takich lekkich grach. Jeśli chodzi o np World of Tanks Blitz to gra chodzi na telefonie bardzo płynnie i bez chwilowych lagów, jednak telefon szybko się nagrzewa w okolicy aparatu fot. System z nakładką producenta chodzi bardzo płynnie, nigdy nie musiałem się irytować ze względu na "zamulanie" telefonu podczas przeskakiwania między apkami.
  Teraz pora na gorsze strony telefonu.
  1. Jakość wykonania plecków woła o pomstę do nieba. Plastik jest tak denny, że od trzymania w dłoni potrafi się zarysować, jeśli np na dłoni pozostały nam jakieś okruchy. Pilnie trzeba zakupić etui osłaniające plecki!
  2. Słaba bateria. Przy włączonym LTE wytrzyma cały dzień, natomiast na wieczór ładowanie obowiązkowe!
  3. Brak opcji szybkiego ładowania, co uważam nie przystoi szanującemu się producentowi wypuszczać w 2017 telefonu bez tej funkcji!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-142-121.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania