Huawei Nexus 6P - opinie
Telefony Huawei Huawei Nexus 6P Opinie o Huawei Nexus 6P

Huawei Nexus 6P

w sumie: 1
 • 0

  1. ~Tommus  2016-01-26 00:14:49  host: 87-205-77-233.adsl.inetia.pl

  Po 4 dniach testów telefonu - urządzenie sprawuje się świetnie. Wydajność nie pozostaje niczego do życzenia. Nie doświadczyłem (przynajmniej jeszcze) throttlingu, który często występuje w przypadku smartfonów ze Snapdragonem 810. Wyświetlacz wyrazisty, dobre kąty widzenia. Co do rozdzielczości (2K) - przekombinowana. Przy rozdzielczości FHD piksele są niemożliwe do dostrzeżenia. Wyższe rozdzielczości powodują tylko niepotrzebnie szybkie rozładowywanie telefonu. Na szczęście proces ładowania z dostarczoną 3A ładowarką ogranicza się raptem do ok 1h (od 0% do 100%).
  Na pochwałę zasługują głośniki stereo - jak na telefon grają bardzo dobrze. Podobnie moduł LTE, testowany we wnętrzu budynku pozwala na uzyskanie transferów na poziomie ponad 150 mbps (download) i około 70-75 mbps (upload). Kolejny plus - kamera. Za jej pomocą można wykonać na prawdę wyraziste, ostre zdjęcia.

  Podczas zakupu przerażała mnie wielkość ekranu (5.7") oraz odstający obiektyw aparatu tylniego (zabudowany szkłem GG4). Co do pierwszego - to kwestia moich preferencji, jednak mimo mojego niedużego wzrostu - telefon mieści się w kieszeni jeansów. W przypadku drugiego zastrzeżenia - okazuje się, że profil górny nie odstaje znacząco od tylnej ściany obudowy. Uchył jest praktycznie nieodczuwalny.

  Generalnie - telefon mocno na plus. Szkoda tylko, że obecny profil marketingowy Huawei i reklamy z RL9 skupiają się na P8, przez co Nexus 6P jest u nas w Polsce ciężko dostępny.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-209-202-123.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania