Huawei Mate 10 Pro - opinie
Telefony Huawei Huawei Mate 10 Pro Opinie o Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro

w sumie: 1
  • 1

    1. ~Euzebiusz Roman Kajetan  2017-11-10 23:00:28  host: public-gprs358091.centertel.pl

    Piękne urządzenie. Zgrabnie leży w dłoni. P9 i Mate 9 udowadniały, że Huawei potrafi robić telefony iście flagowe. P10 nie wniósł nic nowego i otwierając kalendarz flagowców 2017 rozczarował mnie. Mate 10 PRO na szczęście godnie owy kalendarz zamyka. Huaweie przeszły drogę od tanich chińczyków, przez telefony z rozsądku po telefony, których można intensywnie pożądać. Zmiana postrzegania tej marki przeze mnie jest dla mnie ciekawym doświadczeniem. Wcześniej taką drogę przechodziło np. Sony czy Samsung ale wtedy byłem za młody by się nad tym na bieżąco pochylać. Pozdrowienia ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-15-31.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania