Huawei Ascend Mate - opinie
Telefony Huawei Huawei Ascend Mate Opinie o Huawei Ascend Mate

Huawei Ascend Mate

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Punk  2013-07-14 16:19:23  host: 176.100.195.85

    Ktoś w końcu pomyślał przy produkcji tego telefonu i dali kumatą baterię, te ok 4000 mAh, a nie to co Samsung w swoim Note II jedyne 3200 mAh. Choć wg mnie jakby tali tak z 6000 mAh to byłby naprawdę fajny sprzęt działający długo na baterii. Ekran też mógłby być trochę mniejszy, coś pokroju 5,2 cala i byłby fajny. To Samsung będzie miał teraz solidną konkurencje przy ekranach ok 6 cali.

  • 0

    2.  2013-11-11 11:05:48

    Rewelacyjny ekran, kolory nasycone, jasność bardzo intensywna, idealnie czytelny nawet w bardzo mocnym słońcu. Dotyk jest idealnie czuły, nigdy nie zdarzyło mi się, że musiałem powtarzać polecenie, dodatkowo tryb pracy w rękawiczkach ułatwi korzystanie zimą. Wykonanie naprawdę bardzo dobre, lekko gumowany tył, nie wyślizguje się z dłoni mimo sporych rozmiarów. Gigantyczna bateria 4050mAh, przy umiarkowanym użytkowaniu 4-5 dni to żaden wyczyn, nie sposób w codziennym użytkowaniu rozładować jej jednego dnia. Wydajność wzorowa, żadnych przycięć interfejsu, ekrany dosłownie pływają, dobra stockowa przeglądarka, szybko ładuje strony, przybliżanie i oddalanie również płynne. Wiele możliwości personalizacji interfejsu, mnóstwo motywów do fabrycznego UI, które dosłownie zmieniają urządzenie nie do poznania. Jakość rozmów na ocenę celującą, bardzo głośno i wyraźnie słychać rozmówcę, telefon nie gubi zasięgu i nawet przy słabym zasięgu nie traci na tym jakość rozmowy. Jedyne zastrzeżenie mam do aparatu i jakości zdjęć, jak na matrycę 8Mpix to zdjęcia wychodzą dość przeciętne, przy dobrym świetle problemu nie ma, jednak przy słabych warunkach oświetleniowych jakość spada drastycznie. Do tego kolory na zdjęciach są mało nasycone i chłodne, choć to akurat można zmienić poprzez ręczną zmianę parametrów nasycenia i kontrastu. Przy tak dużym ekranie, przydałby się również rysik. W ogólnej ocenie 9/10, jednak urządzenie skierowane jest jedynie do entuzjastów ogromnych ekranów, bo przekątne powyżej 6" ciężko nazwać poręcznymi ;) Cenę uważam za atrakcyjną do jakości i możliwości sprzętu. Polecam

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-69.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania