HTC Tattoo - wiadomości
Telefony HTC HTC Tattoo Wiadomości dla HTC Tattoo

HTC Tattoo

HTC Tattoo dostanie aktualizację do Android 2.1

15 marca 2010 09:43 9

HTC Tattoo otrzyma aktualizację systemu Google Android do wersji 2.1, jednak trzeba będzie na to jeszcze chwilę zaczekać - wynika z informacji, do których dotarł serwis Frandroid.

HTC Tattoo - tym razem Android

08 września 2009 11:10 21

HTC zaprezentowała nowy model HTC Tattoo - smartfon o rozbudowanej możliwości personalizacji z platformą Android. Dzięki możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika, począwszy od obudowy, poprzez aplikacje i wygląd, użytkownicy mogą na bazie jednego telefonu tworzyć setki różnych indywidualnych rozwiązań.

Tani Android na horyzoncie

21 sierpnia 2009 14:51 22

W sieci pojawił się film oraz dobrej jakości zdjęcia prezentujące najnowszy telefon ze stajni HTC z systemem Android na pokładzie - model Click. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy, będzie to urządzenie ze średniej półki, na zakup którego będzie mogła sobie pozwolić większa, niż do tej pory, grupa zainteresowanych.

Tani klikacz od HTC

23 lipca 2009 10:23 19

Zgodnie z zapowiedziami HTC i Google'a, w tym roku na rynek trafić ma około 20 modeli telefonów z systemem Google Android na pokładzie. Wszystkie do tej pory zaprezentowane należą do dość drogich urządzeń - zmienić ma to HTC Click.

Telefony dodane do porównania