ASUS Zenfone 3 Max ZC520TL - opinie
Telefony ASUS ASUS Zenfone 3 Max ZC520TL Opinie o ASUS Zenfone 3 Max ZC520TL

ASUS Zenfone 3 Max ZC520TL

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Piotrwww  2017-11-12 15:56:51  host: public-gprs359632.centertel.pl

    Naprawdę szczerze odradzam Wam zakup tego modelu. To zwykły BUBEL - nie polecam! Wielka wada tego produktu to bardzo słaba bateria, która po 7 miesiącach używania nadaje się do wymiany. Mikrofon również popsuł się po kilku miesiącach. Nie da się rozmawiać - rozmówca mnie prawie nie słyszy. Serwis ASUS w Koszalinie wymienił tylko software a problem dalej występuje. Czas ładowania telefonu 12 h - czy to normalne (po 7 miesiącach użytkowania) ??? Telefon dla mnie jest nie wart 799zł za jakie go kupiłem. Dla mnie to zwykły bubel. Oszukałem się pozytywnymi recenzjami dostępnymi w internecie. Plus to to że jest prosty w obsłudze. Internet działa ok. Wygląda w porządku.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-51-193.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania