ASUS MeMo Pad Smart 10 - opinie
Telefony ASUS ASUS MeMo Pad Smart 10 Opinie o ASUS MeMo Pad Smart 10

ASUS MeMo Pad Smart 10

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Cześ  2016-03-30 10:00:28  host: host-89-228-140-139.gorzow.mm.pl

    Mam tego asusa właśnie z niego piszę jest masakra po 3 wojnach w world of tanks traci dotyk nie mogę nic pobierać bo pobieranie jiest na samym końcu i się wyłancza maiałem do wyboru asusa mój tata ma laptopa asus i ma go 2.5 i się nie popsuł. I do wyboru miałem samsunga tab 3 każdy z mojej rodziny radził mi żeby kupić asus i wyszło stego że mam uszkodzony tablet od nowści

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-164-184.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania