ASUS Fonepad - opinie
Telefony ASUS ASUS Fonepad Opinie o ASUS Fonepad

ASUS Fonepad

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Marek  2014-02-12 12:11:59  host: 159-205-245-200.adsl.inetia.pl

    Do chwili obecnej nie otrzymał ani jednej aktualizacji systemu, była wersja 4.1 i tak pozostała przez ponad rok. Jego następca ASUS Fonepad 7 ukazał się w połowie roku i miał system 4.2 i po 6-ciu miesiącach otrzymał aktualizację do wersji 4.3. Takie traktowanie jednych klientów przez ASUS-a to zwykłe k....stwo. Miałem zamiar pozostać z tą firmą ale rozstanę się bez żalu z mojej strony.

  • 0

    2.  2014-10-03 21:57:14

    Mam wersję z 4.2 i aktualizację do 4.3. Sprzęt chodzi jak należy. Kupując zakładałem że, będzie to wersja z dual sim ale nie sprawdziłem i mam jeden port karty Sim. Fatalnie że, na naszym rynku nie mamy prawa wyboru dla tego modelu Asusa choć był reklamowany i dobrze oceniany jako dual. Chcąc dzwonić muszę zamieniać karty i tracić niestety mobilność 3G.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-15-31.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania