Allview P8 Energy - opinie
Telefony Allview Allview P8 Energy Opinie o Allview P8 Energy

Allview P8 Energy

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Karol  2015-11-26 07:19:19  host: ip-79-175-197-166.cable.smsnet.pl

    Mam go od tygodnia. Bateria faktycznie killer. Bez problemu 9-10 godzin na wyświetlaczu, przy 2 dobach działania z włączonym LTE i WiFi, 3 godziny rozmów i 30 minut nawigacji. Minusem jest słabo czuły ekran, nie mówiąc o klawiszach pod nim które nie są podświetlane. Do wagi urządzenia można się przyzwyczaić. Polecam osobą które potrzebują telefonu do serfowania po necie, portalach społecznościowych, nawigacji. Na Yanosiku przy wyłączonym ekranie zużycie baterii postępuje około 1-2% na godzinę!

  • 0

    2. ~Sebastian  2016-01-12 10:44:53  host: baf153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo podoba mi się pojemna bateria w tym urządzeniu. Waga nie jest dla mnie problemem, bo akurat lubie masywne telefony, które czuć w ręku. Urządzenie posiada kilka wad, ale idzie się do nich przyzwyczaić. Na przykład brak podświetlenia przycisków nie robi już na mnie wrażenia, bo znam ich układ na pamięć.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-199-217.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania