Allview P5 Energy - opinie
Telefony Allview Allview P5 Energy Opinie o Allview P5 Energy

Allview P5 Energy

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Tadzio5G  2015-09-30 16:17:55  host: acqq171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobry smartfon nic dodac nic ujac

  • 0

    2.  2015-12-12 11:21:31

    Bateria w telefonie rewelacyjna. 4 dni działania non stop w zasięgu LTE. Wszystko płynnie działa. Antutu 6 wynik 24000 punktów. Testowałem GPS i pozycjonowanie dobre. Korzystałem z Yanosika i jednocześnie działał video rejestrator. Nagrywanie w HD. Zdjęcia dostateczne. Funkcja power banku słabo opisana. Nie mogłem podładować tabletu. Inne smartfony można ładować ale trzeba mieć odpowiednie przejściówki. Jestem zadowolony bo kupiłem dobry telefon z LTE i pojemną baterią za 314 zł. w Czarny Piątek jak była promocja. Warto śledzić promocje Allview na faceshicie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-69.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania