Alcatel One Touch Star - opinie
Telefony Alcatel Alcatel One Touch Star Opinie o Alcatel One Touch Star

Alcatel One Touch Star

w sumie: 2
  • 0

    1. ~tratatow  2014-10-12 12:14:40  host: ip-78-30-110-2.free.aero2.net.pl

    większego gó...na w życiu nie miałem. od marca do pażdziernika był w naprawie 6 razy. 3 razy wymieniali na nowy a teraz czekam na decyzje operatora na ewentualna wymiane na inny model bo ten wg. nie jest wadliwy

  • 0

    2. ~Jvsta  2015-05-07 00:04:45  host: subscr-46-148-174-238.dhcp-docsis.net.tomkow.pl

    Telefon mam od dwóch lat. Wizualnie bardzo ładnie się prezentuje. Super wyświetlacz, mocne i piękne kolory. Dobre podświetlenie, autoregulacja jasności ekranu. Robi ładne zdjęcia jeśli się dobrze dobierze ustawienia aparatu. Gorzej z wydajnością i płynnością - tutaj masakra.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-190-11.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania