Alcatel Idol 3 5.5 - opinie
Telefony Alcatel Alcatel Idol 3 5.5 Opinie o Alcatel Idol 3 5.5

Alcatel Idol 3 5.5

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Grzegorz  2017-03-16 12:34:37  host: user-94-254-230-14.play-internet.pl

    O ile w kwestii softu nie mam zastrzeżeń, to niestety, ale technicznie telefon to książkowa chińszczyzna: każdy upadek to ryzyko katastrofy dla tego telefonu, na dodatek czujnik dotyku zintegrowany z wyświetlaczem, co powoduje, że pęknięcie ekranu to wydatek rzędu 250 - 300 zł, bo nie można wymienić samego panelu dotykowego, tylko całość, razem z wyświetlaczem. Trochę się grzeje.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-166-141.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania