DAJ CYNK

Katowicki Intel Extreme Masters 2021 odbędzie się w środowisku studyjnym

msnet

Wydarzenia

Intel Extreme Masters Katowice 2021 środowisko studyjne

Przyszłoroczne święto e-sportu, Intel Extreme Masters Katowice 2021, odbędzie się z osobistym udziałem zawodników. Posiadacze biletów mogą zatrzymać je do kolejnej edycji lub ubiegać się o zwrot środków.

ESL Gaming, największa na świecie firma z branży e-sportowej, podjęła decyzję o organizacji IEM Katowice 2021 w jednym z europejskich studiów produkcyjnych ESL. Pierwotny plan zakładał, że wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności na terenie hali widowiskowej Spodek. Jednak z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 oraz konieczność ochrony zdrowia pracowników i uczestników imprezy, firma podjęła decyzję o zorganizowaniu turnieju w środowisku studyjnym. Wraz ze zbliżaniem się daty wydarzenia, decyzja ta będzie weryfikowana w oparciu o aktualne wytyczne dotyczące walki z pandemią. ESL Gaming nie wyklucza, że w razie konieczności zawody zostanę rozegrane online.

W trakcie IEM Katowice zorganizowane zostaną turnieje w Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II i Warcraft III: Reforged. Zawody będą transmitowane online, aby zapewnić kibicom na całym świecie możliwość uczestniczenia w wydarzeniu. Posiadacze biletów na IEM Katowice 2020 mogą je zachować na kolejną edycję wydarzenia w 2022 roku lub ubiegać się o zwrot środków.

Więcej informacji można znaleźć na stronie intelextrememasters.com lub na kanałach w serwisach LinkedIn, Twitter lub Facebook.

Zobacz: Xbox Series X: potężna konsola Microsoftu, która nie kłania się konkurencji
Zobacz: Electronic Arts przejmuje Codemasters za 1,2 mld dolarów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: ESL Gaming

Przewiń w dół do następnego wpisu