DAJ CYNK

[Aktualizacja 2] Tylko dzisiaj: oczyszczacz powietrza Xiaomi taniej o 200 zł

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Xiaomi Mi Air Purifier 3H widok ogólny

Dokładnie o 10:00 wystartowała dzisiaj promocja Early Birds Sale , dzięki której oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H można kupić taniej o 200 zł. Zalecamy pośpiech, ponieważ oferta będzie ważna tylko do północy, a liczba dostępnych urządzeń jest ograniczona.

Mi Air Purifier 3H to nowy oczyszczacz powietrza firmy Xiaomi, którego sprzedaż dopiero rusza w Polsce. W oficjalnym sklepie internetowym chińskiego producenta pod adresem Mi-home.pl ruszyła właśnie promocja Early Birds Sale, w ramach której urządzenie kosztuje 499 zł (obniżka z 699 zł).

Zobacz: Viomi V2 Pro Cleaning Robot V-RVCLM21B - wół roboczy firmy Xiaomi, który pokonuje droższą konkurencję
Zobacz: Samsung AX60R5080WD - oczyszczacz powietrza, który utrzyma w ryzach poziom PM2,5 oraz innych zanieczyszczeń w naszym domu

Oczyszczacz Xiaomi potrafi w ciągu godziny przefiltrować nawet 380 m3 powietrza, sprawdzając się najlepiej w pomieszczeniach o powierzchni do 45 m2. Urządzenie wyposażone jest w potrójną filtrację, co powinno zapewnić skuteczną eliminację między innymi szkodliwych dla człowieka cząstek PM2.5. Całość jest zamknięta w eleganckiej i kompaktowej obudowie z dotykowym wyświetlaczem OLED. Dzięki aplikacji na smartfonie, urządzeniem można sterować głosowo.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie Mi-home.pl oraz w regulaminie.

Zobacz: Mają rozmach… Xiaomi otwiera jednocześnie 100 salonów
Zobacz: Xiaomi Mi 10 i Xiaomi Mi 10 Pro – wiemy więcej o specyfikacji

Aktualizacja:

Jak to bywa ostatnio w przypadku promocji Xiaomi, wyprzedaż oczyszczacza powietrza skończyła się w ciągu pierwszych minut jej trwania.

Aktualizacja 2:

Xiaomi dorzuciło 800 urządzeń do promocji. Mi-home.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Xiaomi, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu