DAJ CYNK

Okazja dla graczy. Doskonały monitor kilkaset złotych taniej

Przemysław Banasiak

Taryfy, promocje, usługi

Okazja dla graczy. Doskonały monitor kilkaset złotych taniej

Jesteś graczem? Szukasz nowego monitora? Zależy Ci na wysokiej częstotliwości odświeżania? Świetnie się składa, bo model od MSI jest na promocji!

 

Gry online takie jak Counter-Strike 2, Valorant, League of Legends, Fortnite czy Apex Legends są z roku na rok coraz popularniejsze. I chociaż to umiejętności oraz spryt gracza mają kluczowe przełożenie na wygrany czy przegrany mecz, tak od pewnego poziomu zaczynają się już liczyć ułamki sekund.

MSI G244F E2 przeceniono aż o 200 złotych

To właśnie wtedy z pomocą przychodzą gamingowe peryferia. Dzisiaj przyjrzymy się monitorowi MSI z niskim czasem reakcji i wysoką częstotliwością odświeżania, który doczekał się atrakcyjnej promocji. Dostępny jest bowiem w x-komie za jedyne 549 złotych, zamiast standardowej ceny 749 złotych.

MSI G244F E2 to płaski, 24-calowy monitor wyposażony w matrycę typu Rapid IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Oprócz tego mowa o częstotliwości odświeżania do 180 Hz i czasie reakcji (GtG) 1 ms. Całość dopełnia technologia synchronizacji obrazu VESA Adaptive-Sync.

Okazja dla graczy. Doskonały monitor kilkaset złotych taniej

Nie jest to jednak sprzęt tylko do grania, gdyż mowa o całkiem niezłym odzwierciedleniu kolorów - 118% dla palety sRGB i 91% dla Adobe RGB. Niestety przy jasności 300 cd/m2 można zapomnieć o materiałach HDR.

Dostajemy tutaj regulację nachylenia ekranu oraz wparcie standardu montażowego VESA 75. Wśród złączy I/O obecne są dwa HDMI 2.0b, jeden DisplayPort 1.2a oraz wyjście słuchawkowe.

>> Sprawdź okazję na MSI G244F E2 <<

 

Zobacz: Czołowa chińska firma projektująca chipy ogłasza upadłość
Zobacz: KLEVV prezentuje bardzo wydajne i niedrogie SSD

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: MSI

Źródło tekstu: oprac. własne