DAJ CYNK

Lidl szaleje. Zaczyna się 27 grudnia

Anna Rymsza

Taryfy, promocje, usługi

Lidl szaleje. Zaczyna się 28 grudnia

Lidl już planuje, czym skusić klientów na zakupach po Świętach Bożego Narodzenia. Nowa oferta rusza już 27 grudnia.

W czasie poświątecznych zakupów będzie można wyposażyć się w nowy odkurzacz i mnóstwo narzędzi. Przeceny sięgną nawet 50%.

Odkurzacze w Lidlu

Od środy 27 grudnia będzie można kupić taniej między innymi robota sprzątającego Grundig. Jego cena zostanie obniżona o 200 zł, z 899 na 699 zł. To urządzenie ma 5 automatycznych trybów sprzątania i zbiornik na kurz o pojemności 500 ml. Robota można podłączyć do domowej sieci Wi-Fi i sterować z użyciem aplikacji mobilnej, w tym zaplanować sprzątanie. Warto wiedzieć także, że jego akumulator wystarczy na ponad 100 minut sprzątania. W tym czasie spokojnie zdąży oczyścić duże mieszkanie.

Robot sprzątający w Lidlu

Wolisz sprzątać samodzielnie? Nie ma sprawy – w ofercie Lidla będzie także wygodny odkurzacz pionowy SilverCrest. Można nim odkurzać podłogi i dywany, używając odpowiedniej szczotki i długiej rury. Do mebli, półek czy samochodu zaś można podłączać odpowiednie końcówki bezpośrednio. Tym sposobem można zamienić go w wygodny odkurzacz ręczny. Jego cena została obniżona z 349 do 199 zł.

Odkurzacz pionowy w Lidlu

Ponadto w ofercie Lidla będzie można kupić sporo innych urządzeń do domu, zaczynając od maszyny do szycia, a na irygatorze kończąc.

Narzędzia Parkside w dobrych cenach

Dzień później, 28 grudnia, w Lidlu ruszy spora promocja na narzędzia marki Parkside. Sztandarowa oferta to wkrętarka akumulatorowa za pół ceny: 99 zamiast 199 zł. W zestawie znajduje się akumulator, ładowarka, walizka transportowa i zestaw bitów.

Wkrętarka Parkside w Lidlu

W gazetce znajduje się zapowiedź także narzędzi większych i mniejszych, od szlifierki wrzecionowej po ręczne urządzenie do grawerowania. Nie zabrakło też dodatkowych akcesoriów do oświetlenia warsztatu, wierteł i narzędzi ręcznych.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Własne

Źródło tekstu: Własne