DAJ CYNK

Sony WF-1000XM4 - nowe słuchawki z ANC pozują na renderach

Dodane przez: Arkadiusz Bała (ArecaS)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3944

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 to nadchodzące słuchawki TWS Sony z aktywną redukcją szumów (ANC). Do sieci właśnie trafiły rendery przedstawiające ich design.

Sony w dzisiejszych czasach kojarzy się może głównie z PlayStation, ale japoński producent ma w swoim portfolio również inne produkty, które cieszą się dużym uznaniem. Wśród nich znajdziemy słuchawki z aktywną redukcją szumów, powszechnie uważane za jedne z lepszych na rynku. Już wkrótce ich oferta powinna poszerzyć się o nowy model: Sony WF-1000XM4, który zastąpi WF-1000XM3.

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 będą słuchawkami TWS klasy premium. Do sieci trafiły właśnie rendery, z których dowiadujemy się, jak nowy model będzie się prezentował. Jak się okazuje, producent szykuje w tym zakresie duże zmiany względem poprzednika. Sony WF-1000XM4 będą wyraźnie mniejsze od starszych generacji, a kopułki nie będą miały kształtu podłużnych pastylek - zamiast tego będą okrągłe. Wygląda także na to, że powróci sterowanie gestami, a powierzchnia dotykowa zajmie większą część obudowy.

Sony WF-1000XM4

Co ciekawe, mimo mniejszych gabarytów, Sony WF-1000XM4 mają dostać większy akumulator o pojemności 140 mAh. Pojawi się także funkcja ładowania bezprzewodowego oraz - choć to akurat najmniejsze zaskoczenie - aktywna redukcja szumów. Nie wiemy natomiast ile nowe słuchawki będą kosztować, ani kiedy trafią na rynek. Tego prawdopodobnie dowiemy się na początku czerwca, na kiedy to spodziewana jest ich oficjalna prezentacja.

Zobacz: Sony Xperia 1 III - ile będzie kosztować? Chiński sklep zdradza cenę
Zobacz: Sony wreszcie zarobił na smartfonach Xperia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Twitter (@rquandt)

Źródło tekstu: Twitter (@rquandt), GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu