DAJ CYNK

SAO się nie kończy, będzie ekranizacja Sword Art Online: Progressive

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 12650

Sword Art Online: Progressive - Kirito

Sword Art Online wcale nie dobiega jeszcze końca dla widzów serii. Niedługo zobaczą oni ekranizację Sword Art Online: Progressive. To oznacza kolejne lata z takimi bohaterami jak Kirito, Asuna czy Suguha.

Sword Art Online to jedna z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych serii wśród fanów anime. Pisana w latach 2002 - 2008 powieść internetowa autora Rekiego Kawahary doczekała się pierwszego sezonu anime w 2012, teraz z kolei skończyła się część Sword Art Online: Alicization - War of Underworld. Seria ma wielu oddanych fanów, jednak w Polsce wielu specjalnie przeinaczało skrót SAO na...domyślmy się sami na co. Mamy tym razem dobrą wiadomość dla tych pierwszych - SAO nigdzie się nie wybiera. Może i skończyła się główna seria, ale ekranizacji doczeka się Sword Art Online: Progressive.

To seria, która zadebiutowała w 2012 jako Light Novel. To część kanonu uniwersum i opowiada znane już wydarzenia z innej perspektywy. Zamiast skoncentrowania wyłącznie na Kirito jest nacisk na relację pomiędzy nim i Asuną. Nie wiemy kiedy dokładnie pojawi się nowe anime ze świata SAO, jednak sądząc po teaserze, to nie trzeba już długo czekać. Pierwotnie seria Progressive miała w założeniu dokładniejsze opowiedzenie historii. Już w teaserze widzimy skupienie się na Asunie, która do tej pory była raczej w cieniu Kirita.

Zobacz: Re:Zero bije rekord na Netflix, a DanMachi dostaje trailer nowego sezonu
Zobacz: Attack on Titan - pojawia się zwiastun czwartego sezonu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: animemojo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu