DAJ CYNK

Europa Universalis II i inne gry za darmo teraz - GOG, Steam i Epic Games

Michał Świech

Rozrywka

Europa Universalis II

Nadszedł środek tygodnia, już jutro zacznie się odliczanie do weekendu. A w co w tym czasie zagrać? Różne pozycje są dostępne w Epic Games, GOG i na Steamie.

Pierwsza pozycja znajduje się w sklepie GOG. Do 24 października za darmo można odebrać grę Europa Universalis II. Powodem tej hojności jest dwudziestolecie serii. Europa Universalis II w porównaniu do bogatej czwartej odsłony może się wydawać niezbyt kusząca, ale w swoich czasach tytuł był naprawdę chwalony. Fanom strategii nawet dzisiaj zapewni dużo dobrej zabawy.

Chcącym przetestować jak wygląda najnowsza odsłona serii i co dokładnie się zmieniło, polecamy udanie się do sklepu Steam. Tam również do 24 października za darmo można zagrać w Europę Universalis IV. Jest jednak pewna duża różnica, gra z GOG pozostanie z nami już na stałe, natomiast na Steamie możemy grac za darmo tylko kilka dni.

Przypominamy też, że jak co tydzień za darmo dostępne są gry w sklepie Epic Games. Tym razem do jutra dostępne są dwie produkcje. Pierwsza z nich to pierwszoosobowy horror Amnesia: A Machine for Pigs. Budzimy się w nocy jako rozgorączkowany przemysłowiec, który śni o pewnej piekielnej maszynie... 

Czwarta dostępna gra bardziej przypomina klimatem dwie pierwsze. Kingdom: New Lands to mikrostrategia w stylu starych gier. Tytuł opowiada o królu, który stara się od zera zbudować swoje królestwo. Musi nie tylko dbać o nowych poddanych, ale najpierw w ogóle ich... zdobywać.

Zobacz: PlayStation 5 obsypie pracowitych graczy nagrodami
Zobacz: Jakie anime oglądać jesienią? - październik 2020

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: steam, epic games, gog, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu