DAJ CYNK

Dwie gry za darmo w sklepie Uplay

Michał Świech

Rozrywka

Tom Clancy's The Division

Mamy kolejne dobre wieści dla poszukujących bezpłatnych gier. Tymczasowo dwa bardzo ciekawe tytuły można odebrać w sklepie Uplay.

Najczęściej poszukiwacze darmowych gier wyruszają na łowy do sklepu Epic Games, czasem da się coś złapać w sklepie Steam. Tym razem jednak nie zajmiemy się żadnym z dwóch amerykańskich sklepów. Dzisiejszym bohaterem jest Uplay, który należy do francuskiego Ubisoftu. Pierwsza dostępna gra to Tom Clancy's The Division. Pozycja opowiada o oddziale specjalnym, który wykonuje swoje misje w pogrążonym w zarazie Nowym Jorku. Jako fani czarnego humoru, bardzo doceniamy dobór gry. Tytuł dostępny jest do zdobycia za darmo do godziny 10:00 8 września.

Dzień krócej, bo do 7 września dostępna jest gra Far Cry 3. Tutaj jednak trzeba wspomnieć, że tytuł trzeba zdobyć w chińskiej wersji sklepu Ubisoftu. Na szczęście nie potrzeba żadnych VPN czy innych udziwnień, które odrzucają zdecydowaną większość chętnych. Wystarczy zalogować się z telefonu i wejść pod ten link. W sytuacji pojawienia się okienka w języku chińskim wystarczy kliknąć na biały przycisk, by pozostać w regionie chińskim. Gra pojawi się w naszej bibliotece tak jak zwykle.

Zobacz: Apple zamknął konto deweloperskie Epic Games
Zobacz: EVE Echoes nareszcie się pojawiło na Androidzie oraz iOS

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu