DAJ CYNK

Samsung Galaxy S10: stabilna aktualizacja do Androida 10 wydana w Niemczech

msnet

Rozrywka

Samsung Galaxy S10 ekran

W Niemczech osoby, które testowały betę nowego oprogramowania dla smartfonów z serii Galaxy S10, zawierające Androida 10 oraz interfejs One UI 2.0, mogą już pobrać jego stabilną wersję.

Jak poinformował serwis SamMobile, Samsung właśnie wydał stabilną aktualizację oprogramowania z Androidem 10 i interfejsem One UI 2.0 dla serii Galaxy S10 w Niemczech. Nosi ona numer G97**XXU3BSKO i zawiera grudniowe poprawki bezpieczeństwa Androida. Mogą z niej skorzystać osoby, które biorą udział w testach beta nowego oprogramowania - do pobrania mają około 140 MB (pełna wersja dla pozostałych zajmie zdecydowanie więcej miejsca).

Zobacz: Android 10 i One UI 2.0 beta dostępne dla Samsungów Galaxy Note10

Nie wiadomo, kiedy aktualizacja zostanie wydana w innych krajach, w których uruchomiono program beta. Otwarte pozostaje też pytanie, czy aktualizacja zostanie wkrótce wydana dla ogółu użytkowników tegorocznych flagowców, czy będą oni musieli poczekać do stycznia, jak pokazują harmonogramy aktualizacji w różnych krajach.

Zobacz: Galaxy S10 i Galaxy Note10 dostaną Androida 10 dopiero w styczniu 2020 roku. A jak będzie z innymi modelami?

Użytkownicy niemieckich Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ mogą pobrać stabilną aktualizację, przechodząc do menu Ustawienia > Aktualizacja oprogramowania. Chociaż jest to stabilna wersja oprogramowania, wciąż może zawierać błędy. Samsung już zaliczył w przeszłości trochę falstartów związanych z aktualizacjami.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych
Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę

Samsung Galaxy S10, aktualizacja do Androida 10, Niemcy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: SamMobile

Przewiń w dół do następnego wpisu